cawal 1504Ačkoliv v posledních dnech z nabídky Katalogu ročků zmizelo několik již prodaných koní, naposledy krabčická Lady Go (Zazou) a napajedelští Rapetti (Pouvoir Absolu) a Caesarius (Egerton), je v nabídce opět 15 koní. Posílili ji totiž dva odchovanci Karla Rybára.

 
Oba hřebci jsou syny plemeníka Wallace (Royal Academy), hřebce skvělého rodokmenu a blacktype třídy, který dostává alespoň kvalitativně slušnou příležitost bohužel až nyní, právě v chovu Karla Rybára. Prvním z nich je hnědák CAWAL, syn klisny Culea po Leonidas. Ta sice kvůli zlomenině bodcové kosti vyběhla jen dvakrát, je však polosestrou sedmi vítězů včetně skvělého polského rodáka Cupida (Danzig Connection), který po úspěšné rovinové kariéře, čítající mj. druhé místo ve slovenské Velké jarní, čtvrté v St. Leger a páté ve Slovenském derby získal i tři překážkoví vítězství a umístil se v Poplerově memoriálu.

Druhý roček STILL WELL je synem klisny Still Band (Diktat), polosestry ve Francii úspěšně Satwa Lady (Okawango), trojnásobné vítězky z rodiny směřující ke skvělé Continue (Double Jay), traťové rekordmanky na 6 furlongů, ale především zakladatelky mimořádné rodiny. 
      Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net