Deauville3Opětovné uzavření pařížských závodišť včetně Longchamp, o němž jsme vás již informovali, postavilo francouzskou dostihovou autoritu před úkol zajistit plánované dostihy včetně prvních dvou klasických zkoušek na jiných drahách, spadajících do tzv. "zelené zóny", v níž je pořádání dostihů ve Francii povoleno.

 
Do ní patří například dráha v Deauville, která 1. června bude hostit první dva klasické dostihy francouzské sezóny Poule d'Essai des Poulains a Poule d'Essai des Pouliches. Tříleté uchazeče o klasické pocty nečeká jen změna závodiště, ale i další podstatný rozdíl oproti klasikám v Longchamp - v Deauville se poběží na přímé dráze, stejně jako se konají obě guineas klasiky v anglickém Newmarketu. 

Deauville ale nebude jediným závodištěm zaskakujícím za Longchamp. Mítink vypsaný na 28. května se z pařížské dráhy stěhuje do Clairefontaine a další, pokud nedojde ke změnám v koronavirové situaci, budou následovat. Z nejbližších mítinků se dostihový den 25.5. stěhuje ze Saint-Cloud do Lyonu-Parilly, 27.5. z Chantilly do Vichy, 29.5. ze Strassbourgu do Moulins, 30.5. ze Saint-Cloud do Dieppe a 31.5. z Chantilly do Deauville. (miv)
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking