Honey sexyJedno vítězství, dvě druhá a dvě čtvrtá místa získali v trojici dostihů, kterých se dnes v Trevisu zúčastnili, koně v českém tréninku. O jediný plný úspěch se postarala tříletá teprve podruhé startující HONEY SEXY (Martaline) ze stáje Jiřího Charváta, která o pět délek vyhrála proutěnky pro tříleté Premio Campeo (záznam) na 3000 m o 9.900 €. 


Klisna z výborné překážkové rodiny, kterou jako ročku pro Jiřího Charváta vydražil Christian Richner za 45.000 €, rozhodně nepůsobila dojmem dostihového profesinoála, její projev byl značně zelený, ale zrychlení, kterým v závěru odskočila od soupeřů i přesvědčivé vítězství z ní dělají koně hodného bedlivého sledování. Do jejího sedla angažoval Pavel Tůma Ondřeje Velka. Čtvrtý skončil Noni Star (Motivator), Tarzan (Star Poker) byl zadržen.

Druhá místa z Trevisa vezou čtyřletý As de Treffles (Silver Frost) z lotu Jany Novákové, kterého v Premio Spresiano (pp, 3000 m, 8.000 €, záznam) o 4 délky zdolal domácí Precision Prince (Dragon Pulse) s Dominikem Pastuszkou, a pětiletý Starman (Manduro) Scuderie Aichner, který o 3/4 délky nestačil na Leonarda da Vinci (Style Vendome) v Premio Ass. Arma di Cavalleria (pp., 3500 m, 9.000 €, záznam). Čtvrtý doběhl Mushrae (Kalanisi).

A aby naše zpravodajství o zahraničních startech bylo kompletní, v Mnichově startoval tříletý Molly Power (Soldier Hollow) trenérky Baštové, který v Multi und die Multiplem-Rennen (D, 2000 m, 5.450 €) doběhl šestý. (miv)

Záznamy dostihů z Trevisa      
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net