Hamburg BeMasterDnešní dostihový den v Hamburgu vrcholil Německým derby, ale v rámcových dostizích byli k vidění dva zástupci stáje Dr. Charváta připravovaní Pavlem Tůmou. Znovu si výtečně na německé dráze počínal BE MASTER (Masterstroke), který po Baden-Badenu dokázal zvítězit i na dráze v Hamburgu. V jeho sedle byl znovu Jozef Bojko. 


Be Mastera vedl Jozef Bojko v supervytrvalecké Preis der Deutschen Afrika – Linien/ John T. Essberger (3+,handicap kat. II, 3200 m, 13.500 euro, záznam) v kontaktu s čelem dostihu okolo třetího až čtvrtého místa. V cílové rovině pak předvedl na posledních dvě stě metrech nejsilnější finiš ze všech osmi účastníků, díky kterému dominoval o třičtvrtě délky a splnil tak úlohu favorita dostihu (3,5:1). Zástupce stáje Dr. Charváta vydělal 7.500 euro.

Po pátém místě ve Velké ceně Slovenska na Turf Gala se poprvé ve své kariéře poměřil s německou konkurencí Res Judicata (Jukebox Jury), kterého v Levantehaus Hamburg - Rennen  (3+, handicap kat. II, 2000 m, 13.500 euro, záznam) dirigoval Jozef Bojko. Bělouš nesl jednu z nejnižších vah v poli 53 kg a odstartoval z nejvyššího boxu. Po většinu dostihu cválal v zadní části pole. V posledním oblouku si polepšil do středu pole, ale v cílové rovině nepředvedl tak výrazný progres jako někteří konkurenti a skončil na předposledním osmém místě, necelých šest délek za vítězným Wild Soldier (Soldier Hollow).  
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking