troizilet 19Dva ze tří koní, které dnes poslal v Deauville na start trenér Václava Luka, čekali ve Francii z našeho pohledu velmi zajímaví soupeři. Zatímco proti Nine Ou Four se postavil bývalý Šavujevův svěřenec a kdysi druhý favorit derby Stellar Speed, Troizilet změřil síly s ex-maďarským šampiónem Tour To Paris.


Lépe si vedl Christophe Soumillonem vedený Troizilet (Wootton Bassett), který v Prix de la Reconversion d'un Cheval de Courses En Cheval de Horse Ball (Classe 1, 4+, 1300mAW, 33.000 ę, záznam) finišem ze zadním pozic získal páté místo a 1.320 €. Dostih byl jednoznačnou záležitostí Tour To Parise (Fuisse) s Maximem Guyonem, který po startu nasadil v čele ostré tempo a do cíle, v němž měl před polem náskok 3 1/2 délky, už před sebe nikoho nepustil.

Nine Ou Four (Medicean) s Antoine Hamelinem v sedle v prodejní Prix de la Reconversion d'un Cheval... (Classe 3,4+, 1500 mAW, 16.000 €, záznam) šel tradičně ze zadu, ale v cílové rovině se mu nepodařilo předstihnout žádného ze soupeřů a skončil poslední. Stellar Speed (Tamayuz) se naopak většinu dostihu nacházel blízko čela na druhém místě, ovšem v závěru se propadl až na předposlední příčku.

Nijak zvlášť se nedařilo ani pětileté Champagne Pink (Teofilo) s Hamelinem, která v předposledním dostihu dne (Classe 3, 4+, 1900 mAW, 20.000 €, záznam) cválala na nabriéře za středem pole, v cílové rovině se pak pomalu propadla na 12. místo. (miv)
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking