BadenBaden PlanteursWhiskyDnešní dostihy v Baden-Badenu se staly objektem zájmu mladé trenérky Michaely Musialové a stáje Dara Racing, kteří sem vyslali dva koně. Velmi dobrý dojem tu zanechal pátý ze Simsonovy ceny Planteur's Whiskey (Planteur), který si počínal velmi dobře v úvodním dostihu mítinku, EBF - Rennen - Das Neue Welle Auftaktrennen (2l., kat. D, 1500 m, 7.500 €, záznam).


S Jiřím Palíkem v sedle zatáčel podruhé startující Planteur's Whiskey do cílové roviny na druhém místě, snadno přešel přes dlouho vedoucího Maitaniho (Wiener Walzer) a nakonec skončil na třetí příčce, přibližně pět délek za vítěznou A Racing Beauty (Mastercraftsman). Planteur's Whisky vydělal pro letos poprvé registrovanou st8j Dara Racing 900 euro, přičemž byl v osmihlavém poli dostihu druhým největším outsiderem s kurzem 22,1:1. 

Jeho stájový kolega, o rok starší  Whiskey Jungle (Bungle Inthejungle), který v polovině července právě pod vedením ž. Palíka zvítězil ve Velké Chuchli, se v  Kieren Fallon CupKieren Fallon Cup (3+, handicap kat. IV, 8.200 €, záznam) proti 12 soupeřům neprosadil a skončil v cíli předposlední, asi 18 délek za vítězem. (mze)

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking