compiegneJosef Váňa ml. bude zítra v Auteuil, ale ještě před tím se objevil v Compiegne na startu Prix Jim Crow (5+, steeplechase, 3800 m, 65.000 euro, záznam v sedle Stafettina (It´s Gino) stáje Jürgen Heine. Hnědák většinu trati se 16 překážkami cválal na konci pole a v cílové rovině neúspěšně bojoval s dvojnásobným hrdinou Grande Steeple-chase de Paris So French (Poliglote) o pátou  příčku.


Ta mu nakonec unikla o délku a čtvrt. Stafettino byl největším oustiderem dostihu (36:1) a na vítězného Corazonese (Nidor) trenéra Cotina měl v cíli manko necelých 12 délek. Corazones v osmihlavém poli také nepatřil k favoritům dostihu (21:1) a v jeho sedle byl Regis Schmidlin.

O hodinu později startoval Oratory Davis ( Oratorio), kterého z poloviny vlastní Ing. Václav Luka starší, s Raphaelem Mayeurem v sedle v prodejní Prix Lands End (5+, prout. překážky, 3600 m, 23.000 euro, záznam). Hnědák odvodil většinu dostihu a v cílové rovině se propadl na šesté, poslední platné místo. (mze)     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking