Treviso StarmanTrenéři Váňové i nadále kralují se svými svěřenci italským překážkám. Ve spolupráci s žokejem Kratochvílem si otec a syn Váňovi dnes připsali po jednom vítězství. Josef Váňa starší se z vítězství radoval hned v úvodním dostihu, prodejní Premio Sant´artemio (5+, siepi, 3000 m, 10.000 euro, záznam), kde Kratochvíl dovedl do cíle s pětidélkovým náskokem Cheap Thrilla (Ramonti) Scuderia Tania - Váňa.


Josefu Váňovi mladšímu zase o půl hodiny později splnil úlohu desetinovégo favorita Premio Montebelluna (4l., siepi, 3000 m, 11.000 euro, záznam) zástupce černožlutých barev Scuderia Aichner Starman (Manduro). Jan Kratochvíl ho po taktice start - cíl dovedl do cíle o půldruhé délky před Faverovým Lemondedesreves (Leroidesanimaux). 

V prodejní Premio Castelfranco (5+, steeplechase, 3500 m, 11.000 euro, záznam) se více dařilo svěřenkyni Grega Wroblewského Lancaster Rose (Windsor Knot), která za asistence Rostislava Benše získala třetí peníze s velkým odstupem za vítězným Sbarazzinem (Red Rocks) vedeným Gabriele Agusem a v tréninku Raffaele Romana. Roman (Dylan Thomas) a Jan Kratochvíl bohužel totiž měli v průběhu dostihu ošklivý pád, když se do té doby starali se Sbarazzinem o tempo a vypadali ambiciózně.

Posledním českým vyslancem v Trevisu dnes byl Sargas (Shirocco) s Alberto Bertonem v prodejní rovině Premio Montello (4+, 1650 m, 3.500 euro, záznam). Naposledy počátkem listopadu běhající valach obsadil páté místo, necelé čtyři délky za vítězem. (mze)

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking