HannoverTrojice koní českých trenérů se dnes zúčastnila bez úspěchu mítinku v Hannoveru. Jeho úvod obstarala Preis der Gestüte (2l.,kat. D, 1750 m, 5.100 euro, záznam), kde absolovoval svůj druhý životní start zástupce stáje UTRIN Ivory Light (Leading Light) s Jose Luisem Silveriem v sedle. V patnáctihlavém poli dostihu přišel svěřenec trenéra Touška do cíle předposlední.Jeho ztráta byla přibližně 26 délek na favorizovaného Peppone (Pastorius), kterého dovedl k zadrženému třídélkovému vítězství žokej Murzabayev. Ten dnes zaznamenal double a pokaždé s koněm trenéra Wöhlera.

Jen o něco lépe než Ivory Light skončil v Preis der Baden-Badener Auktionsgesellschaft (3l.,kat. D, 1600 m, 5.100 euro, záznam dostihu) Kaisertaler (Wiener Walz) s Nicolou Sechim. Potřetí startující tmavý hnědák doběhl mezi 15 soupeři na 12. místě, přibližně dvacet délek za suverénní vítězkou Nouvelle Görl (Soldier Hollow) s Andraschem Starkem. 

Druhým svěřencem trenérky Voršilkové byl dnes v Hannoveru šestiletý valach Loulou´s Jackpot (Mamool), kterého vůbec poprvé vyslala na dráhu. S Nicolou Sechim v Adlerflug Rennen (3+, handicap kat. III, 2950 m, 5.100 euro, záznam) skončil mezi 13 účastníky na 10. místě, přibližně necelých 19 délek za vítězem. (mze)

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking