Milan AuPiedLevePodzimní sezóna v Miláně dnes pokračovala také dvěma překážkovými dostihy. Neporaženost na italských skocích prodloužil svěřenec trenéra Harise Au Pied Leve (Apsis), kterého ž. Jiří Kousek dovedl k více než délkovému triumfu v Premio Ettore Tagliabue (4l., siepi, 3600 m, 14.400 euro, záznam) před Sansirem (Rajsaman) s Josefem Váňou ml. 


Stáj DAR ještě poslala na start rovinové Premio Caspogio (3+, 1400 m, 14.300 euro, záznam) vítězku Ceny Jezdectví Benidiction (Zebedee) s Rosariem Mangione a v dostihu měl také želízko Josef Váňa. Jeho Father Frost (Rip Van Winkle) s Martinem Laubem v sedle ale na rovné dráze neuspěl a doběhl šestý, více jak devět délek za vítězem. Benidiction v závěru stíhala tempo s nejlepšími a nakonec skončila na čtvrtém místě, necelých dvě a půl délky za triumfujícím Greg Pass (Raven´s Pass).  

V Premio Lainate (4+, steeplechase, 4000 m, 16.500 euro, záznam) zvýšil náskok na dvě vítězství na Josefa Váňu ml. v šampionátu Josef Bartoš, který se o tři a půl délky prosadil v sedle Company of Ringa (Windsor Knot) a přivedl ho tak letos ke třetímu vítězství. Z trojice českých koní byl v cíli nejlépe pátý z Gran Premio Merano Ole Caballero (Sholokhov) s Josefem Váňou ml., který dorazil do cíle na třetí příčce se 14délkovým mankem na vítěze. Jeho tréninkový kolega Star Maker (Policy Maker) a Jiří Kousek byli v cíli čtvrtí, zatímco Hubal (Safety Wire) s Gabriele Agus už dotované pozice nestihl a skončil se ztrátou šestý. (mze)     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking