HoppegartenDva svěřenci trenéra Luboše Urbánka se dnes prezentovali v berlínském Hoppegartenu. Lepšího výsledku a dotace 1.000 euro docílil v Irish Thoroughbred Marketing Trophy (3+, handicap kat. II., 1400 m, 12.500 euro, záznam) matador Hello Hobby (Intense Focus), kterého jezdil Filip Minařík. 


"Ježíšek"  podal velmi dobrý výkon a na rovné dráze zaostal za vítěznou tříletou klisnou Shafran Mnm (Shamardal) necelých devět délek.

Druhým zástupcem stáje Lokotrans v akci byl poprvé na německé dráze startující dvojnásobný Nejlepší mílař na Slovensku Ideal Approach (Bushranger). Pod vedením Mirko Sanny se zúčastnil berlínské Preis des Irischen Botschafters  (3+,  handicap kat. I, 1800 m, 22.500 euro, záznam). Dostih absolvoval blízko čelu, do cílové roviny vběhl na třetím místě, ale nakonec mu v cíli patřilo šesté místo, přibližně 17 délek za vítězným Santiagem (Lando), který nosil o kilogram více. Zástupce stáje Lokotrans byl zatížený, společně se dvěma dalšími soupeři, nejnižší hmotností 52 kg.

Další výborný den měl Bauyrzhan Murzabayev. Včera vyhrál na zdejší dráze dvakrát a dnes dokonce triumfoval čtyřikrát! Jednou vyhrál také Martin Laube. (mze)

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking