karpatska cena 2018V Bratislavě se dnes odběhly oba vrcholy slovenské sezóny pro dvouleté koně - Karpatská cena a Cena zimnej kráľovnej - a také jedničkový Jesenný hendikep. Ve všech třech dostizích obsadili koně v českém tréninku druhá místa, když je dvakrát překonali domácí koně a jednou maďarská zástupkyně.


V Karpatské ceně Charvát Slovakia s.r.o. (L, 2, 1600 m, 10.000 €) už sahal po vítězství svěřenec Heleny Vocáskové ze stáje sponzora dostihu Filip (Intello), ale zvenčí finišující O'FENSIVE (Anodin), reprezentující slovenskou stáj bloodstock agenta Christiana Richnera CRB Racing jej pod Michalem Demem o triumf připravila, když zvítězila jistě o 1 3/4 délky. Třetí diběhla domácí Palmera, druhý český zástucep klisna Westernerka skončila pátá.

Svěřenkyně Michala Ročáka, vydražená loni v Deauville za 22.000 €, je dcerou Gr.3 vítěze a polobratra famózní Goldikovy Anodina (Anabaa) a 5x umístěné O'Keefe (Peintre Celebre), polosestry skandinávského listed vítěze Falconeta. Druhý vrchol dne, Cena zimnej kráľovnej Charvát Slovakia s.r.o. (I.k., 2 kl., 1600 m, 8.000 €) byla velkým sólem maďarské CRUSHING POWER (Foxwedge) s Jakubem Pavlíčkem, která se hned po startu dostala do čela, celý dostih odvodila a v závěru soupeřkám utekla na vzdálenost 4 1/4 délky. Česká zástupkyně Lady Roseburg (Authorized) finišem vybojovala druhé místo. Vítězku zakoupil Christian Richner na Arqana Deauville Autumn Mixed Sale za 11.000 €. (miv)
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking