aichner lotTři dostihy z nedělního mítinku v Meranu měly na startu české koně a všechny tři skončily jejich triumfem. Další úspěšný den zažilo trio Josefů Aichner - Bartoš - Váňa mladší, které stálo za dvojicí českých vítězství, třetí přidal Josef Váňa starší a jezdec Pavel Složil.

 
Černožluté barvy Scuderie Aichner v Meraně ovládly jak hlavní dostih dne Premio Rigoureux (pp, 4+, 3000 m, 12.000 €, záznam) pro nezvítězivší, v němž se impozantním výkonem ve stylu start-cíl prosadil ZIO REGINALDO (War Command), přičemž Rajani (Siyouni) finišoval třetí, Államfö (Latin Lover) čtvrtý a Ksiaze Persji (Ruten) pátý, tak i Premio Gargazzone (pp, 4+, 3000 m, 11.000 €, záznam), v němž úspěch českých koní doplnili čtvrtý Great Jelois (Great Pretender) a pátý Ruzzini (Intello). 

O hattrick Josefa Váňu mladšího a Scuderii Aichner připravil v Premio Valle Aurina (stch, 5+, 3550 m, 11.000 €, záznam) svěřenec Josefa Váni staršího IGOR (Tai Chi) stáje Jokr, který s Pavlem Složilem v sedle zdolal sedmiletého Andoins (Kapgarde) z lotu Váni mladšího. (miv)
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net