Milan NandoUž příští neděli startuje sezóna v Meranu, ale zítřejší dostihy v Miláně budou pěkným rozloučením za zdejší jarní překážkovou sezónou. Čítají totiž tři Graded zkoušky včetně Premio Grande Steeple Chase di Milano o 65.000 euro, kde by měli být v šestihlavém poli čtyři svěřenci trenérů Váňových.


Váňovi vyhráli dostih už čtyřikrát včetně posledních dvou ročníků. Josef Bartoš bude v sedle Il Superstite (One Cool Cat), Jan Kratochvíl povede Almost Human (Le Havre), pro Nanda (Hernando) byl angažovaný Jan Faltejsek a do sedla Notti Magiche (Montjeu) by se měl vyhoupnout Jiří Kousek.  Italskou konkurenci jim tvoří Chateaudemalmaison (War Front) s Raffaele Romanem a Faverův Mezajy (Makfi).

V Premio Corsa Siepi Dei 4 ani, Graded 2 o 50.500 euro pro čtyřleté koně, povede Josef Bartoš Aixoise (Orpen), zatímco Jan Kratochvíl usedne do sedla Let it Go Papa (Frozen Power) trénovaného Paolem Faverem.Také tříletí koně budou mít zítra důležitou zkoušku. Rovněž v Premio Giulio Berlinghieri, siepi o 44.000 euro, bude na startu jediný český zástupce a tím je Lord Dragon (Dragon Dancer). Povede ho Josef Bartoš, v dostihu se ale na italských koních objeví také Jan Kratochvíl a Patrick Boekhout. (mze).
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking