Mnichov RedPersianVýborně začaly pro české účastníky dnešní dostihy PMU v Mnichově. V Nockherber Mitte - Rennen (3+, handicap kat. II, 1600 m, 10.000 euro, záznam) totiž triumfoval zástupce stáje Lokotrans a svěřenec trenéra Luboše Urbánka Red Persian (Haatef) s Jiřím Palíkem v sedle!


Red Persian tak potvrdil stoupající formu ukázanou již předtím třetím místem v Českomoravské ceně. Jiří Palík ho vedl od startu okolo třetí až čtvrté pozice na bariéře a v cílové rovině ryzák pod jeho vedením s příznivou hmotností 55,5 kg pohodlně vyhrál o délku před favorizovaným Simon de Vlieger (Dutch Art). Red Persian měl kurz na vítězství 16:1 a pro majitele vydělal 6.000 euro.

Méně už se dařilo druhému českému tříletkovi, Bridportovi (High Chaparral) v Preis der Hörl & Hartmann Ziegeltechnik  (3l.,  kat. D, 2200 m, 5.100 euro, záznam). Zástupce stáje Jakub Myška - Myšková na velmi dobrý výsledek v Mostě v Německu nenavázal a v dostihu skončil na osmé příčce s obrovskou ztrátou na "zadrženě" triumfujícího Orbit Rexe (Jukebox Jury). 

Trenér Luboš Urbáněk může být spokojený i s prvním zahraničním vystoupením (samozřejmě vyjma Slovenska)  Hello Hobby (Intense Focus) v Joseph Pschorr Haus - Rennen (3+, handicap kat. III., 1600 m, 6.500 euro, záznam). Sedmiletý hnědák přezdívaný "Ježíšek" vedený Jiřím Palíkem při svém 45. startu získal čtvrté místo honorované 400 eury, přičemž jeho kurz na vítězství byl 20,9:1! Na vítěznou Auristellu (Könistiger) s Filipem Minaříkem v sedle zástupce stáje Lokotrans ztrácel v cíli necelých tři a půl délky, přičemž za třetím koněm zaostal jen o krk. (mze)
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking