Magdeburg KopretinaDnešních dostihů v Magdeburgu se zúčastnili tři koně trenérů Neuberga a Horákové, skončili ale mimo dotovaná místa. Jako první šla do boje v Preis MBS Bau u. Schulservice - im Gedenken an den Geschäftsführer "Conny Eggert" (3+, kat.F, 2050 m, 3.500 euro, záznamNee L´Amour (Egerton) a doběhla na 9. místě.


Pod taktovkou Lili-Mari Engels v dostihu určeném amatérským jezdcům měla ztrátu na vítěze přibližně 11 délek. O místo lépe skončila v Preis der SWECON Baumaschinen GmbH (3l., kat. D, 2400 m, 5.100 euro, záznam) další svěřenkyně trenéra Neuberga, tříletá Alva  (Black Sam Bellamy) vedená Sybille Vogt. V dostihu devíti koní doběhla se ztrátou 25 délek na vítězného Scalera (Lemon Drop Kid).

Závěrečné Preis der Rudolph Brunnenbau GmbH ( 3+, handicap kat. IV., 2400 m, 3.500 euro, záznam) konané ve dvanáctihlavém poli se zůčastnila svěřenkyně trenérky Horákové Kopretina (Mamool). S Adamem Florianem v sedle podala z českých koní nejlepší výkon, když na sedmém místě měla v cíli manko na vítěze jen necelých pět délek.

Double si během dostihového dne v Magdeburgu připsal Bauyrzhan Murzabayev, který má na německých drahách letos už 42 vítězství a patří mu 7. příčka v šampionátu. (mze)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking