Auteuil2Reprezentant stáje Josefa Aichnera Sternkranz (Kamsin) dnes v dostihu pro pětileté v Auteuil v Prix de Penthievre (5l., steeple, 3500 m, 52.000 euro, záznam) na svůj dobrý výsledek z Fontainebleau z konce března nenavázal. V průběhu dostihu si počínal dobře a držel se v čelní skupině, ale na 10. překážce ze 14 proponovaných z něho Josef Bartoš spadl.


Jako poslední pátý dorazil do cíle s velkou ztrátou polský Haad Rin (Samum) s Niklasem Lovénem v sedle. Dostih dokončilo jen pět z devíti účastníků. Do cíle se nedostal ani favorizovaný Macaireův Candalex (Alex the Great), kterého Betrand Lestrade zadržel ještě před cílovou rovinou. Candalex patří jednomu z nejúspěšnějích francouzských majitelů klusáckých koní Pierrovi Pilarskému. Vítězkou dostihu se stala Shekidane (No Risk At All) trenéra Chaille - Chailleho.

Trenér Josef Váňa mladší vyšle ve středu ve Strasbourgu s Josefem Bartošem na start dalšího zástupce Scuderia Aichner Colpo di Stato (Stormy River). (mze)     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking