Aarau 12.5.2019Dnešní dostihový den ve švýcarském Aarau se odehával za účasti trenérů Odložila a Theimera, kteří vyslali do překážkových dostihů po dvou koních. Nejlepším výsledkem je druhé místo zástupce Stáje Dopa - Odložil Sweet Red Wine (Ray of Light), který startoval na švýcarské dráze už počtvrté a pokaždé byl na tabuli.


Preis Meiko Heimtierbedar Villmergen – Spaghetti Factory Salmen Aarau – B & S Treuhand AD Aarau (4+, prout. přek., 3600 m, 10.000 CHF) se českým zástupcům příliš nedařilo, i když oba získali dotaci.  Registanin syn Randy (Needham´s Fort), který se vracel na dráhu po třičtvrtě roce, pod taktovkou Jana Odložila doběhl pátý, daleko za vítězem. Porazil posledního Cotton Eye Joe (Look Honey), v jehož sedle byla Veronika Řezářová, o nos.

V Preis Jaisli – Beck AG, Buchs und Speck Metzgerei & Partuservice Aarau Rohr (5+, prout. přek., 4400 m, 10.000 CHF) podal dobrý výkon Sweet Red Wine (Ray of Light), kterého s Janem Odložilem v sedle porazil o dvě a půl délky jen vítězný Les Sables Blanc. Druhý český zástupce Laokoon (Rendezvous) byl v dostihu zadržený. (mze)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking