Pisa NottiMagicheSkvěle odstartovaná spolupráce trenéra Josefa Váni mladšího a žokeje Josefa Bartoše přinesla vítězný plod i ve čtvrtém letošním mítinku v italské Pise. Šesté letošní vítězství úspěšné dvojice se zrodilo díky devítiletému valachu Notti Magiche (Montjeu), který ani ve třetím letošním startu neokusil hořkost porážky.


Valach stáje Scuderia Aichner Srl bodoval hned v úvodní Premio Feltre (5+, steeple, 3500 m, 18.000 €), v níž svěřenkyně Grega Wroblewského Western Perk (Westerner) vedená Patrickem Boekhoutem v polovině dostihu převzala vedení, ale půl kola před cílem posunul Josef Bartoš na druhou pozici desetinového favorita (1,5:1) NOTTI MAGICHE (Montjeu) a otevřel mu cestu k již třetímu letošnímu vítězství, 1 3/4 délky před Faverovým Aventusem (Zebedee). Western Perk skončila třetí, 7 1/2 délky od druhého.

Blízko k vítězství měl v Premio Pashrullah (5+, siepi, 3500 m, 11.000 €, záznam)  stáj Scuderia Tania reprezentující pětiletý Cheap Thrill (Ramonti) v péči Josefa Váni staršího, ale osmidesetinový favorit, který, veden Josefem Bartošem, většinu dostihu strávil na konci pole, ale v posledním kole se posunul a v cílové rovince krátce vedl, nakonec v souboji o vítězství o krk podlehl domácímu PANTA RHEI (Kingsfort). (miv) 
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking