merano 4Vedle Bratislavy dnes sbírali čeští koně vítězství i v Itálii a Německu. Stoprocentní úspěšnost ukázali v italském Meranu, kde vyhráli všechny tři překážkové dostihy, které hlavní italský stánek překážkových dostihů na dnešek vypsal.

 
V úvodních proutěnkách Premio Ernesto Loccatelli (4+, 3300 m, 14.000 €, záznam) se jistě prosadil KINGS ROCK (Joshua Tree) trenérky Baštové s Janem Faltejskem, na dotovaných příčkách skončili třetí Mushrae (Kalanisi) a čtvrtý Singapor Rose (Cockney Rebel). O další dvě vítězství se postaral Ondřej Velek, nejprve ve steeplechase Premio Foto Press (4+, 3800 m, 14.000 €, záznam) s pětiletým valachem Scuderie Aichner KOLSCHE JUNG (Wiener Walzer), kde úspěch žlutočerných barev a trenéra Váni mladšího jistil na druhém místě Andoins (Kapgarde) a čtvrtý finišoval Shent (No Risk At All) a poté v proutěnkách pro nezvítězivší tříleté Premio Spegasso (3000 m, 12.100 €, záznam) s QUARTIEM (Free Eagle) stáje KarBoBau.

V Mnichově naplno bodoval čtyřletý valach Dara Racing z lotu Jiřího Brože PLANTEUR'S WHISKEY (Planteur) s Michaelou Musialovou, který využil nízkého zatížení a vyhrál dvojkový handicap na 1600 metrů o 9.000 € a ke svým letošním dvěma vítězstvím v Drážďanech přidal třetí vítězství na německých drahách. (miv) 

gratulace broz dara    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net