Dieppe acceleratorPo šesti týdnech se trenér Josef Váňa ml. vrátil se zástupci stáje Josefa Aichnera na francouzské závodiště Dieppe. Ani jeden z nich ale na dotované umístění nedosáhl.


Nedávno třetí ve Zlatém poháru Accelerator (Voix du Nord) část Prix Ville de Martigny - Prix Arenice (5+, steeple, 3900 m, 21.000 €, záznam) odvodil (foto), a poté usiloval o dotované umístění, ale po poslední překážce se propadl na šestou příčku. Josef Bartoš ho provedl cílem se ztrátou 16 délek na vítězného Macaireova favorita Maximo Meiridio (Mr Sidney) s Bertrandem Lestradem v sedle.


Potřetí v životě, a poprvé ve Francii, startující čtyřletý Kapjahr (Kapgarde) se v Prix Rene Menard (4+, prout. přek., 3400 m, 20.000 €, záznam) dlouho držel v přední části jedenáctihlavého pole, ale v závěrečné fázi dostihu nestačil tempu soupeřů a také hůře skákal. Nakonec skončil na sedmém místě s desetidélkovou ztrátou na triumfující Saintly Queen (Saint des Saints) s Marc-Olivierem Belleyem, která byla čtvrtou šancí dostihu (10:1). (mze)
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking