HoppegartenDostihový den v Berlíně obsadily svými dvěma svěřenci trenérky Voršilková a Záhorová, a z nich jen Kaisertaler dosáhl na dotované místo. Vítězka Karlovarské dvojnásobné míle Raviella (Pop Rock) se objevila na startu jedné ze dvou Listed, Altano - Rennen (4+, 2800 m, 25.000 euro, záznam). 


S Murzabayevem v sedle Raviella sedmým místem doběh uzavřela, její ztráta na vítězného Ernesta (Reliable Man) ale byla jen 4 a půl délky. Ještě 100 metrů před cílem byla na dotované pozici. Mezi nejlepší se nepodařilo proniknout ani další klisně Belinda Too (Tertullian) v Preis von Hönow (3+, handicap kat. E, 1400 m, 7.500 euro, záznam), kde ve 14hlavém poli skončila po aktivním průběhu dostihu na rovné dráze s Andreasem Helfenbeinem desátá, více než 17 délek za vítězem. Podobně dopadl Arlington (Fly to the stars) v Preis von Bollensdorf (3+, handicap kat. E, 2000 m, 7.500 euro, záznam), jehož dovedl Mirko Sanna do cíle na 11. místě se sedmidélkovým odstupem za vítězným Irawadi (Samum), kterého jezdil Filip Minařík.


Posledním startujícím v českém tréninku byl dnes v Hoppegartenu Kaisertaler (Wiener Walzer) v závěrečné Preis von Waldesruh (4+, handicap kat. F, 1600 m, 4.500 euro, záznam). Za asistence Martina Seidla dokázal dnes získat své první umístění. Pátým místem mezi 17 startujícími vydělal pro Stall Christine Gräfin von Kageneck 225 euro. Za vítězem zaostal o 12 délek.

Vstup do sezóny si dnes odbyla také pátá z Ceny zimní královny Desirose (Santiago), kterou umístil majitel Zdeněk Kavka do tréninku k Uwe Stechovi. S Bayarsaikhanem Ganbatem absolvovala dostih pro tříleté nevítězné klisny, Preis der Frühlingsboten (kat. D, 2000 m, 5100 euro, záznam), kde obsadila páté místo, více než sedm délek za vítězkou. (mze)

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking