Osmnáctiletá tmavá hnědka Avera (Monsun), působící v chovu společnosti Lokotrans, bude letos partnerkou napajedelského Egertona (Groom Dancer). Matka vítěze Gran Premia di Merano (Gd1) Al Bustana navštíví hřebce, jehož prestiž mezi chovateli překážkových koní díky koním jako je Talent roste.


Avera se na rovinách ve Francii, Německu a Itálii 8x umístila, svého jediného vítězství dosáhla v překážkovém provozu. Vše si však vynahradila v chovu, zvláště díky svým potomkům, které pro svou stáj zakoupila společnost Lokotrans. Druhý potomek Avery hřebec Avere (Black Sam Bellamy) mj. doběhl druhý v Českém derby, jeho o dva roky mladší polobratr Al Bustan (Medecis) se postupem času stal excelentním steeplerem a předloni korunoval svou kariéru vítězství v Gran Premio di Merano (Gd1), v němž loni doběhl druhý.

V roce 2015 byla Avera uvedena v katalogu prosincové dražby společnosti Arqana, dražby se sice nezúčastnila, ale byla angažována společností Lokotrans, březí po Rajsamanovi (Linamix). Po něm také už v ČR přivedla na svět nyní tříletou bělku Avant Tout, která loni vyběhla třikrát a získala tři umístění. Letos by se měl na dráze ukázal dvouletý valach Averis (Pouvoir Absolu), poté se jí narodilo mrtvé hříbě a loni byla jalová. (miv)

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
ROSENSTURM Monsun - Roseate Wood Vítězslav Vanda
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do dabatáze. Databáze aktuálně čítá přes 670 tisíc plnokrevníků.
 


    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking