Kůň roku 2009 a mnohonásobný šampión AGE OF JAPE (Jape) bude letos působit v chovu Zemského hřebčince Tlumačov. Vítěz české trojkoruny 2009 i Gd1 proutěnek v Itálii dosud připouštěl ve Vlachovicích v chovu Ing. Miroslava Ševčíka, který bohužel loni  v září zemřel.


Age of Jape na rovinách vyhrál 12 ze 14 startů a 2x skončil druhý, v překážkovém provozu proměnil ve vítězství polovinu z 12 startů. V roce 2015, kdy zahájil chovnou kariéru, byl nejžádanějším plemeníkem v českém chovu s 54 připuštěnými klisnami. O rok později připustil dokonce 57 klisen, v žebříčku nejžádanějších plemeníků jej však předstihl krabčický Zazou (Shamardal).

Loni měl na dráze první dvouleté. Z úvodního ročníku vyběhlo 14 jeho potomků, žádný nezvítězil, 9 dosáhlo na dotované umístění. Nejlépe si vedl v Polsku narozený a trénovaný King Age of Jape, který ze 3 startů získal 3 umístění a vydělal 6.400 zlotých. (miv)

Související článek:
Plemeníci, první pohled - AGE OF JAPE

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
ROSENSTURM Monsun - Roseate Wood Vítězslav Vanda
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do dabatáze. Databáze aktuálně čítá přes 670 tisíc plnokrevníků.
 


    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking