EnricaJak dnes uvedl Gestüt Röttgen, ve věku 25 let na koliku uhynula ryzka ENRICA (Niniski), trojnásobná vítězka, druhá v Premio Lydia Tesio (Gr.2) a především mimořádně úspěšná matka, k jejímž nejúspěšnějším potomkům patří současný napajedelský plemeník Egerton (Groom Dancer). 


Enrica dala v chovu 4 blacktype vítěze v čele s vítězkou Preis der Diana (Oaks) (Gr.1) Enorou (Noverre). Vedle čtyřnásobného blacktype vítěze a Gr.1 umístěného Egertona ve stakes dostihu zvítězili též Egertonova pravá sestra Ephigenie (Groom Dancer), vítězka Grosser Preis Der Hans G Bock Inneneinrichtugen (L), a premiant Oleander/Betty-Barclays Rennen (Gr.3) Ephraim (Rail Link). Ač bez blacktype vítězství, přesto velmi úspěšně si vedl i Ernesto (Reliable Man), který loni obsadil druhé místo v Deutsches Saint Leger (Gr.2).

Výborně si vedou v chovu i její dcery. Nejstarší Esposita (Sternkönig) je mj. matkou třetího z Preis von Europa (Gr.1) Eliota (Tiger Hill), Elora (Alkalde) již dala dokonce 3 blacktype potomky, mezi nimiž najdeme vítězku Kölner Stutenpreis (L) Enissu (Soldier Hollow) a již zmíněná Enora se v chovu blýskla produkcí předloňského německého zimního favorita Erasma (Reliable Man). (miv)
  

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
ROSENSTURM Monsun - Roseate Wood Vítězslav Vanda
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do dabatáze. Databáze aktuálně čítá přes 670 tisíc plnokrevníků.
 


    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking