Otec klasického vítěze Zamica a zimní královny Love Connection AMICO FRITZ (Fasliyev) mění působiště. Po čtyřech sezónách v Hřebčíně Napajedla a dvou ve Střelicích bude letos chovatelům k dispozici ve stáji Belcredi u Bohuslava Jochmana v Brně - Líšni. Připouštěcí poplatek zůstává na 15 tisících korun, pokud chovatel doveze více jak jednu klisnu, nabízí držitel individuální slevy.

 
"Rozhodli jsme se pro dalšího plemeníka jako je Amico Fritz, aby si u nás chovatelé mohli vybrat z jednoho kratšího hřebce a z jednoho delšího. Amico Fritz je prověřený hřebec dobré výkonosti, který už dál řadu úspěšných koní, tak proto nebylo nad čím uvažovat a s majitelem jsme se dohodly na podmínkách vyhovujících oběma stranám. I papírově jsou to odlišní hřebci, což se nám líbí a určitě nebude konkurovat jeden druhému. Věřím, že oba dostanou šanci," uvedl pro naše stránky hřebcův držitel.

Nepřehlédněte: 
Torque Power bude na Slovensku připouštět za 500 €. Nahlášeny jsou k němu již tři jedničkové klisny

Vítěz obou největších německých sprintů Goldene Peitsche (Gr.2) a Silberne Peitsche (Gr.3) přišel do Česka po čtyřech sezónách v německém a a jedné ve francouzském chovu, kde sice mnoho příležitosti nedostal, nicméně z jeho druhého německého ročníku vzešla výše zmíněná česká zimní královna Love Connection.

Miloslav Vlček
foto Magda Hamříková    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net