K šampión dvouletých hřebců a poté i několikanásobnému šampiónu mílařů CHARDONNEY TCHEQUE (One Cool Cat), působícímu v chovu Hřebčína Napajedla, přišla další zajímavá klisna. Po Dianě Rosensturm (Rosensturm), o které jsme informovali nedávno, využije jeho služeb i další vícenásobná jedničková vítězka Criostal (Teofilo).


Hnědka z výborné rodiny, která do českého turfu přišla z Irska, kde jako dvouletá získala dvě umístění a zúčastnila se i Gr.1 Moyglare Stud Stakes. V barvách stáje Meridian a péči Františka Holčáka zvítězila v Austrian 1000 Guineas a Ceně Whisky (I.k.), druhá doběhla v Austrian Oaks (Gd3) a Jarnej cene kobýl (L), třetí místo obsadila v Preis der Diana.

V chovu působí od roku 2013 a na dráze se zatím představili dva její potomci. Nejstarší Cristabel (Next Desert) vyběhla jen dvakrát a získala jedno čtvrté místo, ale v dostihu se 4 startujícími, čtyřletý Captain Hollow (Soldier Hollow) má na své kontě dvě umístění. (miv)   

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
ROSENSTURM Monsun - Roseate Wood Vítězslav Vanda
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do dabatáze. Databáze aktuálně čítá přes 670 tisíc plnokrevníků.
 


    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking