V pátek získal černý hnědák LIMARIO (Areion) od Jockey Clubu ČR osvědčení k použití v plnokrevném chovu a zvýšil tak počet licentovaných plemeníků na 23. Syn šampióna německých hřebců Areiona (Big Shuffle) připouští za 10.000 Kč, pro klisny s GH nad 70 kg je poplatek poloviční.


Limario absolvoval od 2 do 7 let 27 startů (jeden přidal i letos), v nichž získal 5 vítězství a vydělal po přepočtu necelých 300 tisíc euro. Nejvíce se mu dařilo ve dvou letech, kdy zvítězil v Preis der Winterfavoriten (Gr.3) a stal se šampiónem dvouletých hřebců. Další grupový dostih vyhrál jako tříletý, kdy též finišoval na druhém místě v Derby-Trialu (L). Ve čtyřech letech předvedl svou třídu i chuchelskému publiku, když ovládl Velkou cenu Prahy (I.k) a v následujících dvou sezónách běhal hlavně v Dubai, kde vyhrál velký handicap a získal dvě čtvrtá místa v listed.

Limario pochází z velmi dobré rodiny, matka dala vedle něj další dva blacktype vítěze a je též bábou listed vítěze Tesey, bába Lima dala též tri blacktype vítěze a je bábou italského šampióna a Gr.1 vítěze Laterala. (miv)

Profil Limaria v Katalogu plemeníků
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking