chardonney tcheque 830Jednou z nejatraktivnějších partnerek, které letos připustil v Hřebčíně Napajedla působící Chardonney Tcheque (One Cool Cat), trojnásobný český šampión a polobratr dvojnásobného Koně Shamalgana (Footstepsinthesand), byla před pár dny připuštěná Diana Rosensturm (Rosensturm).

 
Odchovankyně Stajně Patrik, nyní působící v chovu Vítězslava Vandy, vyhrála 4 dostihy z nichž 3 náležely k nejvyšší kategorii. Vítězka Ceny trojročných kobýl, která dvakrát ovládla Cenu Whisky a získala dalších 8 umístění v jedničkových dostizích, přivedla loni na svět svého prvního potomka hřebce Dancing Indian, jehož otcem je Sleeping Indian (Indian Ridge). (miv)

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do databáze. Databáze aktuálně čítá přes 670 tisíc plnokrevníků.
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking