Napajedelský EGERTON (Groom Dancer), otec Talenta, Poinsettie či Diplomaty, získává na popularitě mezi chovateli překážkových koní. Nejnovějším přírůstkem mezi klisnami, které by měl letos připustit, je sedmiletá hnědka Kasima (Magnus), pravá sestra vítěze dvou kvalifikací a čtvrtého a páté z Velké pardubické v letech 2013 a 2014 Kasima.

 
Zpráva o další partnerce překážkového potenciálu u Egertona přichází v době, kdy Egertonova rodina slavila úspěch i během mítinku s Grand National v Aintree. V tamní Red Rum Handicap Chase (Gd3) se prosadil irský odchovanec Moon Over Germany (Germany), jehož praprabába Envira (Yoggi) je prabábou napajedelského Egertona.

Rodomen Moon Over Germany má však pro nás půvab i díky mateřskému otci, vítězi Saint Leger (Gr.1) či Prix Royal-Oak (Gr.1) Moonaxovi (Caerleon), jehož matka Moonsilk (Solinus) vešla i do historie českého turfu zásluhou svého syna Darsalama (Desert King).

Egertonovi, který letos absolvuje již 11. připouštěcí sezónu, dosud vyběhlo podle dat Katalogu plemeníků na překážkách 38 potomků, 19 z nich zvítězilo v celkem 52 dostizích a celkový zisk jeho potomků nad překážkami dosáhl 4,31 miliónu korun. (miv)   

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do databáze. Databáze aktuálně čítá přes 670 tisíc plnokrevníků.
 

 

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking