Natalma stakes 2021Ve 14 startech neporažený Frankel (Galileo) míří nejen k prvnímu titulu šampióna plemeníků Anglie a Irska, ale letošní výsledky jej možná posunou do pozice nejdražšího světového plemeníka v příští sezóně. Ta by mohla být stejně úspěšná jako letošní, jak ukazují skvělé výsledky jeho dvouletků.

 
K těm náleží i odchovankyně Godolphinu WILD BEAUTY, která v noci ze soboty na neděli pod Frankie Dettorim vyhrála na dráze ve Woodbine Natalma Stakes (Gr.1). Navzdory pomalému startu se jí skvělým stylem podařilo ovládnout jeden z největších kanadských dostihů pro dvouleté a stala se již 19. Gr.1 vítězem v produkci juddmontského velikána. Ten tak díky ní má Gr.1 vítěze už v 8 zemích světa - Velké Británii, Japonsku, Austrálii, Francii, Irsku, Dubaji, Německu a nyní i v Kanadě.

Nepřehlédněte: Durante Alighieri se vrátí do plnokrevného chovu. O návrat po roční pauze se zasloužily letošní výsledky

Wild Beauty je zároveň 25. Gr.1 vítězem z matky po Pivotalovi (Polar Falcon) a čtyři z nich má jako otec na svědomí právě Frankel, o dva více jich s Pivotalovými dcerami dal Frankelův otec Galileo. (miv)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net