zazou 485Krabčický ZAZOU (Shamardal) se ve své čtvrté připouštěcí sezóně může těšit na mimořádně zajímavou klisnu. Z Německa za ním na připuštění přijede desetiletá tmavá hnědka Lili Moon (Desert Prince), vítězka dvou listed dostihů v Itálii, dcera vítězky slovenského Zlatého poháru Lisibily (Acatenango), mj. též páté v CEBC Classic (Gd1) 2002, které vyhrál Zagon (Kastet).


Slovenské úspěchy matky Lisibily, která též vyhrála Austrian Oaks, ale zdaleka není jediným kontaktem, který Zazouova partnerka s naším turfem má. Samotná Lili Moon sice v ČR ani na Slovensku nikdy nestartovala, na svém kontě má ale skalp celé plejády špičkových českých klisen. V prvé řadě šampiónky dvouletých i tříletých klisen Najinské (Areion), taktéž dnes působící v chovu centra Darhorse, která za Lili Moon doběhla druhá v Premio EBF Terme di Merano (L). V tomto dostihu se potkala i se Sapsiree (Rock of Gibraltar) a French Quebec (Excellent Art), které skončily na osmém, respektive desátém místě. S klasickou vítězkou French Quebec se Lili Moon střetla i v milánské Premio Paolo Mezzanotte (L), kterou Lili Moon jistě vyhrál a French Quebec uzavřela tabulový doběh, a také v Ebreichsdorfu v Racino Grand Prix (L), kde Lili Moon skončila třetí, délku před French Quebec, přičemž mezi poraženými byla i další česká klasická vítězka Nidara (Kallisto). Rakouské závodiště bylo svědkem dvou velkých triumfů Lili Moon - nejprve v roce 2012 v Austrian Oaks (Gd3) napodobila svou matku a o půldruhé délky zvítězila před Criostal (Teofilo) a o rok později triumfovala v Preis der Diana, kde lehce o 2 1/2 délky porazila Iceni Girl (Iceman) i pátou Fantazia Miu (Ad Valorem).

Devítinásobná vítězka Lili Moon bya v roce 2017 zařazena do chovu a loni přivedla na svět svého prvního potomka klisnu Lili of Tinsdal po vítězi Grosser Preis von Bayern (Gr.1), Grand Premio di Milano (Gr.1) a Gran Premio Del Jockey Club (Gr.1) Earl of Tinsdal (Black Sam Bellamy), který, stejně jako Zazou, finišoval druhý v Deautsches Derby (Gr.1).     
 

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
ROSENSTURM Monsun - Roseate Wood Vítězslav Vanda
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do dabatáze. Databáze aktuálně čítá přes 670 tisíc plnokrevníků.
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking