wallace 531K 21 plemeníkům, u kterých bylo požádáno o licenci do zahájení připouštěcí sezóny (a z nichž mělo k včerejšímu dni 17 osvědčení k plemenítbě - viz Katalog), přibyl nyní další. Karel Rybár z Ekofarmy Rybár požádal o licenci pro třiadvacetiletého ryzáka WALLACE (Royal Academy), který s přestávkami působí v českém chovu od roku 2005,


Wallace na dráze vyhrál 2 z 12 startů včetně listed Silver Trophy Stakes na míli v Ascotu, získal též druhé místo v GNER Park Stakes (Gr.3) a třetí v Diomed Stakes (Gr.3).

V českém chovu by mohl být pasován za nejpodceňovanějšího plemeníka posledních let - navzdory velmi dobré kariéře a výbornému původu z otcovské i mateřské strany (Wallace je polobratrem tří Gr.1 vítězů včetně vítězky Breeders' Cup Filly & Mare Turf klisny Dank) mu dosud vyběhli jen 4 potomci, z nichž 2 zvítězili a ani na sklonku kariéry o jeho chovné hodntě nevíme takřka nic. (miv)

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
ROSENSTURM Monsun - Roseate Wood Vítězslav Vanda
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do dabatáze. Databáze aktuálně čítá přes 670 tisíc plnokrevníků.
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking