Devítiletý černý hnědák LIMARIO (Areion), poslední letošní posila týmu českých plemeníků, má první partnerku zjištěnou březí. Primát náleží napajedelské odchovankyni Celeste (Ryan), která v barvách stáje U krále Matyáše Ireny Uhlířové a v péči Radima Bodláka získala několik umístění v jedničkových dostizích na rovině a 3 vítězství na překážkách.

 
Vedle prokázané plodnosti, kterou by brzo mohly potvrdit i výsledky dalších připuštěných klisen včetně vítězky Ceny trojročných kobýl (I.k.) Literalie (Literato) Radima Bodláka, u něhož hřebec působí, i jeho naprosto bezproblémý přechod z tréninku do chovu. "I jako plemeník má super charakter, na připuštění jej vodíme jen na ohlávce," uvedl pro naše stránky.

Limario absolvoval od 2 do 7 let 27 startů (jeden přidal i letos), v nichž získal 5 vítězství a vydělal po přepočtu necelých 300 tisíc euro. Nejvíce se mu dařilo ve dvou letech, kdy zvítězil v Preis der Winterfavoriten (Gr.3) a stal se šampiónem dvouletých hřebců. Další grupový dostih vyhrál jako tříletý, kdy též finišoval na druhém místě v Derby-Trialu (L). Ve čtyřech letech předvedl svou třídu i chuchelskému publiku, když ovládl Velkou cenu Prahy (I.k) a v následujících dvou sezónách běhal hlavně v Dubai, kde vyhrál velký handicap a získal dvě čtvrtá místa v listed.

Limario pochází z velmi dobré rodiny, matka Limaga (Lagunas) dala vedle něj další dva blacktype vítěze a je též bábou listed vítěze Tesey, bába Lima (Surumu) dala též tři blacktype vítěze a je bábou italského šampióna a Gr.1 vítěze Laterala (Singspiel). (miv)

Profil Limaria v Katalogu plemeníků

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
ROSENSTURM Monsun - Roseate Wood Vítězslav Vanda
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do dabatáze. Databáze aktuálně čítá přes 670 tisíc plnokrevníků.
 


    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking