josselinOsmiletý hnědák SHAYWAN (Sinndar), který loni ve své premiérové sezóně v chovu připustil 9 plnokrevných klisen, se ve své druhé sezóně může těšit z přízně hned několika mimořádně atraktivních partnerek. K nim patří i matka posledního derby vítěze českého chovu Josepha (Lando) klisna Josselin (Muhtathir).

 
Nestartovavší dcera v irských listed umístěné Jeanmaire (Dansili) dala vedle Josepha, který byl jejím prvním potomkem, též dvojnásobnou vítězku dostihů nižších kategorií Josephu (Soldier Hollow) a v tréninku je i její tříletý syn valach Jan Messi (Mariydi), který na svůj debut zatím čeká.

Vedle Josselin bude další velmi zajímavou Shaywanovou partnerkou vítězka Ceny Wago (I.k.) a druhá z Oaks v chovu debutující Hessoesse (Cima de Triomphe), kterou si držitel hřebce stáj Belcredi pronajal, stejně jako výše zmíněnou Josselin, od Jiřího Charváta. 

Letošní partnerkou hřebce, jehož pravá sestra Shareta vyhrála Yorkshire Oaks (Gr.1) a Prix Vermeille (Gr.1), bude i Rajsamanova (Linamix) dcera Avant Tout, která sice na dráze dosáhla jen na dvě umístění, je však polosestrou vítěze Gran Premia v Meranu Al Bustana (Medecis) či druhého z Českého derby Avere (Black Sam Bellamy). (miv)

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
WIRELESS Kentucky Dynamite -  Sachet Hřebčín Napajedla 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do databáze.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking