Love ConnectionŠampionka dvouletých ze sezóny 2017, mj. vítězka Ceny Masise a Ceny zimní královny Love Connection (Amico Fritz), porodila ve středu klisničku po plemeníkovi Amaronovi (Shamardal), který měl loni na dráze první dvouleté a mezi nimi i koně úspěšné v blacktype dostizích.


Vítěz devíti blacktype dostihů vč. mílových Gr. 1 Premio Vittorio di Capua a Gr. 2 Badener Meile Amaron se už může pochlubit dvěma potomky, kteří se umístili v blacktype dostizích. Svěřenkyně trenéra Gosdena Run Wild získala druhé místo v grupě 3 Prix des Reservois v Deauville a následně ještě obsadila třetí místo v newmarketské Listed Montrose Fillies Stakes. Další Amaronova dcera Ancona zase získala stříbrné umístění v Listed v Miláně.

 "Klisnička je hodně čilá," říká na konto prvního potomka Love Connection Karel Germič, "už tři minuty po narození se chtěla zvedat, a vlastně vstala dříve než matka. Je hodně v pohybu." Ryzka je prvním samostatným počinem majitele stáje TAHLO Šefraný Rostislava Šefraného v chovu. Podílel se ale už na chovu prvního potomka výborné Airfare, dnes tříleté Avalanche (I Was Framed). "Letos nebudeme žádnou klisnu připouštět, přece jen chováme hříbata pro sebe a tak klisnám dáme letos přestávku." (mze)

hribe LoveConnection hribe LoveConnection2

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net