mikesh 828První březí partnerku má letos v chovu debutující trojnásobný šampión českých sprinterů Mikesh (Majestic Missile), působící v chovu Josefa Pšurného, kde nahradil předčasně uhynulého Sharpoura (Desert Sun). K dnešnímu dni má připuštěno 8 klisen.


První březí klisnou po Mikeshovi je pětinásobná vítězka Vodnice (Rainbows for Life), tento týden by měly být testovány i další z 8 připuštěných klisen. Mezi partnerkami hřebce, jehož kariéru zdobí 4 blacktype umístění v Německu a Itálii, najdeme i vítězku Svatováclavské ceny a dalších 4 jedničkových sprintů Merbelu (Bully Pulpit), patřící Mikeshovým spolumajitelům, která loni přivedla na svět klisnu po Mikeshově otci Majestic Missile. Z dalších jmenujme čtvrtou z Oaks Nurbelu (Belenus) či pětinásobnou vítězku a pátou ze Slovenských Oaks Novilly (Acambaro). Držitel hřebce Josef Pšurný plánuje Mikeshem připustit všechny své klisny, jen u jedné se ještě rozmýšlí. Očekává, že hřebec v úvodní sezóně připustí okolo 10 klisen. "Kolem je hodně hřebců, konkurence je veliká," vysvětluje a dodává, že vedle již připuštěných má nahlášeny další 3 klisny.

S novou rolí se Mikesh podle jeho slov sžil rychle, zvyká si i na nový režim. "Od rána do večera je ve výběhu, zpočátku koukal co se děje, ale už si zvykl. Jen když začne hrát místní rozhlas, tak vyhlíží startéra," popisuje se smíchem. "Dobře žere, do kondice plemeníka ale potřebuje ještě tak půl roku." (miv)

Profil Mikeshe v Katalogu plemeníků s podporou Jockey Clubu ČR
      

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
BLUE CORAL  Grand Lodge - Pharmacist  Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
INNOVATOR  Refuse to Bend - Intuition  Šajdíkove Humence, SK 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MEANDRE  Slickly - Penne  Hřebčín Napajedla 
MIDSHIPS Mizzen Mast - Interim  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
RAMONTI  Martino Alonso - Fosca  SK Moszna, POL 
ROSENSTURM Monsun - Roseate Wood Vítězslav Vanda
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
STORMY JAIL  Stormy Atlantic - Jalisco  Hřebčín Napajedla 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do dabatáze. Databáze aktuálně čítá přes 620 tisíc plnokrevníků.
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking