fatra luc 1721K trojici nováčků mezi plemennými hřebci v tuzemském chovu patří i český rodák FATRA LUC (Mikhail Glinka). Galileův vnuk byl do chovu zařazen i přes podprůměrnou dostihovou kariéru, čítající jediné umístění v dostihu IV. kategorie z šesti startů. I přesto získává partnerky.

 
Podle informací jeho majitele pana Jana Černého je k hřebci k dnešnímu dni nahlášeno pět klisen, podle majitele ve většině takových, s jejichž potomky se počítá převážně do překážek. Třídově mezi nimi vyniká vítězka Jarnej ceny kobýl (L) Astorka (Arakan), patřící hřebcovu majiteli, stejně jako dcera skvělé Vadeony (Security Risk) Vadeona Two (Egerton), vítězka dostihu IV. kategorie v Kolesách, či nestartovavší Odry (Regulus). Zajímavou partnerkou bezpochyby bude také Playa Bonita (Astarabad), matka úspěšného proutěnkáře Playstarabad (Look Honey) či vítězka na rovinách, proutěnkách i ve steeplechase polská Džidžali (Ruten). (miv)

Nepřehlédněte: Fire of the Sun získává první partnerky. Připustí Yasánkovu matku či jedničkovou Kobi    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net