Jedna z nejbohatších rovinových klisen celé historie českého turfu bělka NUMERO TREIZE (Stormy River), která loni po pěti úspěšných sezónách ukončila dostihovou kariéru a odešla do chovu, bude ve své první sezóně partnerkou krabčického Dux Scholara (Oasis Dream), působícího v chovu od loňského roku.

 
Ač v ČR trénovaná, Numero Treize se nikdy neukázala na českých drahách a všech svých 46 startů absolvovala na francouzských drahách. V péči trenéra Jiřího Michala, hajícího navíc barvy jeho stáje, získala 3 vítězství a 17 dotovaných umístění, za což vydělala po přepočtu 2,247.300 Kč, čímž se stala třetí nejbohatší v ČR trénovanou klisnou na rovinách za derby vítězkami Norou Jeane (Reprimand) a Ready for Life (Rainbows for Life). Numero Treize navíc jako francouzská odchovankyně získala svému majiteli dalších 44.720 € na majitelských prémiích a v souhrnu těchto částek nemá v novodobé historii českého turfu konkurenci. (miv)

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
ROSENSTURM Monsun - Roseate Wood Vítězslav Vanda
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do dabatáze. Databáze aktuálně čítá přes 670 tisíc plnokrevníků.
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net