regine 255Jedenáctiletá tmavá hnědka REGINE (Oscar) z chovu Wrbna Racing, prvorozená dcera dvojnásobné vítězky Velké pardubické Registany (Tauchsport), bude letos připuštěna Mikhailem Glinkou (Galileo). Krabčický plemeník loni úspěšně debutoval s prvními tříletky, mezi nimiž byla šampiónka Slivka.


Regine, které je dcerou druhého z francouzského derby a posléze velmi úspěšného překážkového plemeníka Oscara (Sadler's Wells), získala během 5 sezón na překážkách (v rovinových dostizích nikdy nestartovala) 2 vítězství ve steeplechase v Pardubicích a ve Wroclawi a 17 dotovaných umístění, mezi nimiž najdeme mj. třetí místo v Jarnej cene Petržalky, čtvrté ve Zlaté sponě tříletých (I.k.) a páté v Memoriálu Laty Brandisové (NL). Letos by se na dráze mohl ukázat její první potomek dvouletá klisna Reginetta (Egerton).

Spojení s Mikhailem Glinkou, který je díky svému otci Galileovi (Sadler's Wells) a úspěchům jeho některých jeho synů v National Hunt chovu, ale též zásluhou svého 3/4 bratra Chicaga (Montjeu), vítěze  Gd1 proutěnek v Miláně, zajímavým plemeníkem i pro chovatele překážkových koní, bude nositelem 3x3 inbreedingu na Sadler's Wellse, který je stále častěji využívanou technikou v chovu překážkových koní (viz starší článek). (miv)
 
Inzerce

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking