Tuzemské mateřské stádo posílila další zajímavá klisna. Do chovu trenéra Radima Bodláka odešla jeho dřívější svěřenkyně SLIVKA (Mikhail Glinka), desetinásobná vítězka na rovinách i na překážkách, jejíž bohatou kariéru zdobí titul Nejlepší tříletá klisna sezóny 2018 na Slovensku. Jejím prvním partnerem bude Limario (Areion).

 
Odchovankyně Josefa Vymazala, která byla prvním vítězem v produkci krabčického Mikhaila Glinky (Galileo), vyhrála jako dvouletá dva dostihy na Slovensku. V klasickém věku získala na bratislavské dráze dvě jedničková vítězství - nejprve ovládla Cenu trojročných kobýl (I.k.), poté zvítězila i v Ceně Arvy (L). Získala ještě několik cenných umístění včetně třetích míst v Ceně Pat's Music (L) či bývalé Ceně Hřebčína Napajedla (I.k.) v Chuchli či čtvrtých ve Slovenském Oaks (L) a Ceně Whisky (I.k.).

Následující sezónu přešla do překážkového provozu, kde se uvedla skvěle - v prvních čtyřech dostizích přes proutěné překážky nenašla přemožitele. O rok později mj. finišovala čtvrtá v listed proutěnkách v Meranu. Posléze přešla na těžké skoky, na nichž získala dvě vítězství. Celkem z 34 startů vytěžila 10 vítězství a 16 umístění a vydělala 1,130.001 Kč. (miv)      Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net