The RevenantPrvní letošní blacktype dostih v Saint-Cloud, kterým byla včerejší Prix Altipan (L, 4+, 1600 m, 52.000 €), přinesl z pohledu našeho chovu zajímavý doběh. Jisté vítězství v něm získal čtyřletý THE REVENANT (Dubawi), jehož matka Hazel Lavery (Excellent Art) je polosestrou naší Leo Gali (Galileo).


Hazel Lavery zvítězila v St Simon Stakes (Gr.3) a Aphrodite Stakes (L), doběhla též druhá v Gr.2 Park Hill Stakes. Na listopadové dražbě společnosti Goffs v roce 2013 byla prodána, březí po Frankelovi (Galileo), za úctyhodných 850.000 €, čtvrtou nejvyšší cenu dražby. Z uvedeného spojení se narodil hřebec Tsavo, který startoval jen 3x a získal 2 umístění, The Revenant je klisniným druhým potomkem. V roce 2016 přivedla na svět zatím nestartovavší klisnu Albanderi (Kingman) a loni se jí narodila klisna po Oasis Dream (Green Desert). (miv)

Související článek:
Polosestra Leo Gali prodána za 23 miliónů korun

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
ROSENSTURM Monsun - Roseate Wood Vítězslav Vanda
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do dabatáze. Databáze aktuálně čítá přes 670 tisíc plnokrevníků.
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking