Připařovací plán Hřebčína Napajedla sice dozná kvůli nečekanému odchodu Egertona (Groom Dancer) ještě několik změn, jedno z nejzajímavějších tamních spojení již ale bylo realizováno. Koně roku 2016 a šampiónku Dally Hit (Ad Valorem) připustila tamní jednička ryzák Wireless (Kentucky Dynamite).

 
Vítězka 12 dostihů včetně EJC MIddle (L) Dally Hit, která získala statut blacktype koně druhým místem v Grosser Dresdner Herbstpreis (L) v Drážďanech, již přivedla na svět tři potomky. V roce 2019 se jí narodila klisna Dally Top (Storm Jail), kterou má v tréninku Zdeněk Seménka. V loňském roce se jí narodil hřebec Dangerous (Egerton) a letos kobylka po Pouvoir Absolu (Sadler's Wells).

Nepřehlédněte: Darhorse letos bude připouštět 17 vlastních klisen. Stádo rozšířily Benediction a Numero Treize

Wirelessovou partnerkou již letos byla i druhá ze Slovenských Oaks Waajida (Dubawi), klisna v chovu majitele skvělé Zariyannky pana Tibora Cvika, jejíž první potomek hnědka Wild Love (Planteur) zvítězila v Jarnej ceně kobýl (L). Dvojnásobný vítěz EJC Middle Wireless už stihl také připustit úspěšnou steepleru Poinsettii (Egerton), vítězku Ceny Lady Brandisové. (miv)

Inzerce:
banner 690x170 Fitmin Horse2
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net