benesovPopulární závodiště v Benešově - Černém lese si zítra odbyde svou letošní premiéru, která musela být posunuta kvůli povodním. Nyní se ale návštěvníci mohou těšit na osm dostihů, mezi kterými jsou i trojkový dostih na rovině i na překážkách, se začátkem prvního dostihu ve 13:30 hod.


Dvoukilometrový Memoriál Ing. Petra Trachty s podporou ČSCHPMDK - Cena Aspena vybojuje devět koní, z nichž sázková kancelář Betino staví do pozice favorita červnového vítěze z Mostu Adiutanta (Montbard), přupravovaného na zdejší dráze Tomášem Hurtem.  V dostihu ho podpoří tréninkový kolega, někdejší účastník Saint Legeru Dekolt (Sorbie Tower), který se poslední dvě sezóny úspěšně věnuje dotihům přes proutěné překážky.


Těžko čitelným koněm je svěřenec trenérky Kubovičové Anno Domini (Law Society) stáje Vadual, který se vrací do dostihového světa po třech letech přestávky. V sezónách 2009 a 2010 startoval v Bratislavě v dostizích III. až IV. kategorie s několika umístěními.  Bez šancí v hlavní benešovské rovinové jízdě není ani potomek Yokoma Escape to Heaven, který tu před rokem na stejné trati porazil Adiutanta, a také Mack the Knife (Look Hooney), trénovaný pro Stáj Meran Jiřím Hurtem.


Spolufavority Benešovské steeplechase cross country Auto Bupi-KIA jsou Ready For Smile (Rainbows For Life) a Modena (Jape). Prvně jmenovaný bratr Ready For Life sice již čeká tři roky na další vítězství, ale na pardubické dráze bývá téměř pokaždé k vidění mezi nejlepšími v cíli. To samé platí o svěřenkyni trenéra Popelky Modeně, která již letos dokázala v Pardubicíéch zvítězit a ve Světlé Hoře byla druhá. Do pořadí by měli promluvit i svěřenkyně trenérky Wroblewske Bambina (Jape), domácí Hardy (Varadar), Trivero (Include) nebo letos dvakrát dobře umístěný Lucky for Life (Rainbows For Life). Událostí nejen tohoto dostihu, ale celého mítinku, bude i jezdecký návrat Martiny Růžičkové v sedle svého oblíbeného Rubína (Latén). Tato dvojice spolu naposledy startovala 16. října 2010 v Mostě, kde skončili druzí.


Sázkové kurzy Betino na Memoriál Ing. Petra Trachty s podporou ČSCHPMDK - Cenu Aspena:

Adiutant - 1,7:1

Dekolt - 2,5:1

Anno Domini - 4:1

Escape to Heaven - 5:1

Mack the Knife - 6:1

Orphea, Lea - 8:1

Saola - 10:1

Rege Dancer - 20:1

 

Sázkové kurzy Betino na Benešovskou steeplechase cross country Auto Bupi-KIA:

Ready For Smile, Modena - 2,5:1

Bambina - 4:1

Trivero, Hardy - 5:1

Lucky For Life - 6:1

Rubín - 7:1

Ankara, Marsylianka - 16:1

 

 

 

 

(mze)

 

 

 

  

 

 

 

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking