Benesov2Kvůli rozmarům počasí opožděná letošní premiéra benešovského závodiště dopadla výborně pro domácího trenéra Tomáše Hurta. Ten vyslal do boje celkem 7 svých svěřenců, 4 z nich se z dostihu vraceli jako vítězové. Po třech letech se vítězně prosadil i sedmiletý pravý bratr Koně roku Ready for Life hřebec Ready for Smile.


Většinu z osmichodového mítinku obsataraly rovinové dostihy a právě v nich se Tomáši Hurtovi a jeho koním dařilo především. Po úvodním úspěchu šestiletého Traffic Tour (Pentire), který ve čtyřkové Ceně Rabbit Trhový Štěpánov a.s. (s podporou ČSCHPMDK) zaznamenal první životní vítězství a který byl i prvním leošním úspěchem trenérky Tamary Křídlové, přišla séria čtyř vítězství domácích.  Nejprve polská odchovankyně Adela (Rhodesian Winner) vyhrála čtyřkový Handicap ČSCHPMDK, poté její o rok starší polobratr Adiutant (Montbard), též odchovanec SK Moszna, vyhrál trojkový Memoriál Ing. Petra Trachty s podporou ČSCHPMDK, následovalo další vítězství s koněm z chovu SK Moszna Nasií (Rhodesian Winner) ve čtyřkovém Handicapu benti-Byty.cz a sérii uzavřela tříletá Madam Desirable (Forever Bond) z chovu MVDr. Eduarda Kubíčka, která nečekaně po dvou posledních místech z předchozích startů vyhrála pětkovou cenu.     

Benešovská steeplechase cross country Auto Bupi-KIA (III.k., 4200 m, 50.000 Kč) patřila bratru Ready for Life sedmiletému Ready for Smile, který jistě o půldruhé délky zdolal o rok mladší Modenu (Jape), Steeplechase společnosti Fremis, a.s. Čechtice přinesla první životní vítězství pětileté Rabbit Sarah (Dr Fong).    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking