Maestro Quercus 2Sázková společnost Betino vypsala předběžné kursy na letošní České derby. V nejnižším kursu 14:1 nabízí pět koní, po dvou od trenérů Tomáše Šatry a Františka Holčáka a jednoho svěřence Josefa Váni. Ač všichni zastupují domácí stáje, na českých drahách se z pětice favoritů zatím představili jen dva: Shamardalův syn Maestro Quercus (na snímku) stáje Dr. Charváta a Tycho Brahe (Mujadil) stáje Joly, oba trénovaní Tomášem Šatrou.

Ve stejném kursu je nabízena i dvojice nových akvizic loňského vítěze derby stáje Monte Negro hřebec Always On Sunday (Sunday Break) a valach Mister Aviation (Montjeu), trénovaní Františkem Holčákem, stejně jako z Německa stájí Spedition Zavřel importovaný Mister Westminster (Hurricane Run) z lotu Josefa váni.

V kursu 16:1 jsou nabízeni Talar (Whipper) stáje GM Electronic trenéra Luky a na podzim importovaný Sign of Zodiac (Clodovil) ze stáje Ray Racing v péči Františka Holčáka.  

Kursem 20:1 ohodnotil bookmaker aktuální šance na zisk modré stuhy slovenského Rheingoldring (Samum), v kursu 25:1 je nabízeno hned 7 koní - Rabbit Motivman (Motivator), Hot Favorite (Stormy River), Charaki (Shirocco), klisna Reglisse (Verglas), Asharon (Signe Divin), Popstar (Silvano) a Barateus (Barathea). Ostatní již mají kurs 30:1 a vyšší.

Kompletní kursová nabídka na České derby      Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking