zanrovka2Týden před Svatováclavskou cenou, která slibuje být podle přihlášek skutečnou sprintérskou lahůdkou, je v neděli ve Velké Chuchli oddychovější rovinový program. Hlavní slovo totiž dostávají proutěnkáři, kteří změří síly ve Zlatém poháru Elektrizace železnic Praha a.s.


Ústřední bod pražského programu je velmi dobře obsazený. O své jubilejní desáté vítězství bude usilovat svěřenec trenéra Wroblewskiho Sokol, který v překážkovém odvětví zaznamenal již šest vítězství a letos při svém jediné účasti v dostihu také neprohrál, když na závodišti v Lysé odlétl od soupeřů rozdílem třídy.


Největším soupeřem Sokola by měl být vítěz Saint Legeru Taro (Jape), který se už přes rok věnuje výhradně překážkám. Jeho jediné vítězství se zrodilo před rokem právě v loňském ročníku Zlatého poháru Elektrizace železnic Praha a.s., kde triumfoval o 3 délky.


Do formy se ale dostává loňský hrdina Křišťálového poháru Čáriray, který v sprnových Pardubicích triumfoval. A podceňovat nebude radno ani druhého svěřence trenéra Wroblewskiho v dostihu Bleska (Birdstone), druhého ze Zlatého poháru i ze závodiště ve Wroclawi.

 

Z rovinového programu je dobře obsazena Cena společnosti Chládek a Tintěra Pardubice, a.s., kde se letos podruhé objeví v akci pátý z loňské Velké jarní ceny Hyacint (Slickly). Výbornou sezónu má Rabbit Dark Angel (Dark Angel), která naposledy porazila dobré soupeře v Lysé nad Labem. Návrat na dostihovou dráhu je chystán u někdejšího dvouletého šampiona Addisona (Tannenkönig).

 

Sázkové kurzy Betino na 7. Zlatý pohár Elektrizace Železnic Praha, a.s.

Sokolo - 1,7:1

Čáriray - 2,25:1

Taro - 5:1

Blesk - 6:1

Manifestation - 7,77:1

Flame Vario, Raimond - 8:1

Goscater - 11:1

 

(mze)

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

 

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking