most2Třetí mítink během tří týdnů dnes hostilo mostecké závodiště, které připravilo 8 dostihů v čele s Cenou Jezdectví - Cena společnosti Vršanská uhelná (I.k., 1400 m, 120.000 Kč), která byla letošní českou premiérou loňského klasického vítěze Pegase.

Čtyřletý valach stáje DS Pegas také odskočil do dostihu jako favorit, brzo též převzal vedení, ale v závěru nestačil na útok Waka Laury (Windsor Knot), která pod ž. Foretem jistě o délku zvítězila před Almond Magic (Whipper), který odkázal Pegase až na třetí místo. Vítězka, reprezentující Dostihovou stáj Go a tréninkový úsek Václava Luky, byla zakoupena na druhém ročníku Středoevropské dražby za 100.000 Kč.

I v Mostě pokračoval ve skvělých výsledcích trenér Karel Germič a jím trénovaní potomci Armény (Latén), tentokrát zastoupení čtyřletou Airfare (Fairlypi), která po boji s Rabbit Motivmanem vyhrála dvojkový handicap Cenu společnosti Czech Coal na 2000 metrů. 

Vítězného double dosáhl v úvodních dvou dostizích mítinku již uhynulý někdejší šampión domácích plemeníků Rainbows for Life.       Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking