LysaVýbornou letní formu stáje Rabbit Trhový Štěpánov a svěřenců Allana Petrlíka potvrdil i sobotní podvečerní mítink v Lysé nad Labem. Zástupci bílozelených barev na něm vyhráli obě trojkové zkoušky, které byly nejlépe dotovanými dostihy dne.

 
Asi více než triumf Rabbit Kyllachy (Kyllachy) v Handicapu GHC Genetics (III.k., 1300 m, 45.000 Kč) potěšil majitele stáje úspěch dvouleté Murasaki Lady (Rol'Over Beethoven - Rabbit Mujahid, Mujahid), která je vlastní odchovankyní stáje. Při druhém životním startu hnědka s Janem Vernerem v sedle o krk zdolala v Ceně Zámečnictví Kosobud (III.k., 2, 1300 m, 46.000 Kč) debutující Ellu (Whipper).  
Murasaki lady ane nebyla jediným domácím odchovancem, kterému se podařilo v Lysé vyhrát. Handicap společnosti Ecolite (IV.k., 3+, 1700 m, 30.000 Kč) pro sebe rozhopdl výhodně zatížený tříletý Mijaz (Alhijaz - Mini Perle, Azimut) z chovu Ekofarmy Rybár a Handicap Agro CS (V.k., 1300 m, 15.000 Kč), ovšem bez účasti importovaných koní, získala pětiletá Vlastnost (Bully Pulpit - Victory Jeane, Victory Note) z chovu Josefa Pšurného.       Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net