ejc logo 16Tento týden je poslední šance dohlásit koně do hlavních dostihů Evropského poháru žokejů. Ve stejný termín jsou i jediné přihlášky do rámcových dostihů.


Loko Trans European Jockey’s Cup 2016 se koná již v sobotu 24. září. Do Velké Chuchle zamíří elitní evropští jezdci a je pravděpodobné, že uvidíme takové hvězdy jakými jsou Oliver Peslier nebo Gerald Mosse.

Ve čtvrtek je poslední šance, kdy mohou realizační týmy ještě dohlásit své koně. Dosavadní přihlášky slibují velkou podívanou. Na startovní listinu se dostane šestnáct koní s nejvyšším handicapem. Jejich jednotlivé týmy si pak po zveřejnění startovní listiny v úterý 20. září budou vybírat jezdce.

Ve stejný termín jsou i přihlášky do rámcových dostihů, jejichž dotace je navýšena o majitelský bonus!! Na něj má nárok majitel jakéhokoli umístěného koně. Jezdecké obsazení bude známo až ve středu 21. září, kdy se dopoledne na tiskové konferenci budou jednotlivá jména jezdců losovat.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net